Menu

Tel.: +420 774 501 430

Email: info@plnouparou.com

Lancia Flaminia GTL

Dnes si představíme jeden sporťák ze sedmdesátých let. Lancia Flaminia GTL Superleggera s motorem 2.8 V6. Přání majitele bylo dostat ji do co nejlepšího stavu, takže práce na tomto voze trvala zhruba 110 hodin.
Co se provádělo:
Po příjezdu byly odstraněny všechny emblémy, držák zadní spz, blinkry a zadní světla, ale i přední sedačky a koberce v interiéru. Poté se provedla standardní péče tj. mytí, hloubkové čištění, dekontaminace, příprava na leštění.
Co vše se leštilo?
Vícekrokové leštění karoserie, strojní leštění všech chromových částí a to včetně těch v interiéru a nástupních prostorech dveří, strojní leštění kapličky přístrojů, strojní leštění lakovaných povrchů interiéru a dveří, strojní leštění čelního okna a nakonec leštění všech sundaných emblémků  :O
Kožené části interiéru viděly naposledy výživu nejspíš ještě na pastvě, takže se vše impregnovalo na 3x. Impregnaci jsem samozřejmě dopřál veškerým pryžovým částem jak v interiéru, tak i exteriéru vozu. Po vrácení všech emblémů na své místo se dvojnásobně odmastila karoserie. Pro ochranu vozu a mojí práce jsem použil prémiový Japonský vosk Soft 99 Authentic Premium, který obsahuje velmi vysoké množství přírodní karnauby.